NOWY DYSTRYBUTOR

PL / EN

Zamknij
Aktualności
O jonizacji
Realizacje
kontakt

NOWY DYSTRYBUTOR

Szanowni Klienci i Partnerzy Biznesowi,

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży produktów jonizujących powietrze w spółce InterCraft w ostatnich latach oraz chęcią podniesienia jakości usług na rzecz klientów i partnerów biznesowych, podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia spółki BWG Climatic sp. z o.o.

Działalność spółki BWG Climatic sp. z o.o. docelowo dedykowana jest pod sprzedaż i serwis produktów naszego niemieckiego partnera tj. firmy Bioclimatic GMBH, którego produkty użytkowane są z korzyścią dla klientów na całym świecie.

Proces zmiany wyłącznego dystrybutora na rynek polski ww. produktów Bioclimatic planujemy przeprowadzić do końca roku 2021. Do tego czasu sprzedaż i serwis urządzeń będzie prowadzona równocześnie przez InterCraft oraz BWG Climatic.

Oczywiście zarówno produkty zakupione w firmie InterCraft jak również w BWG Climatic będą objęte pełną gwarancją producenta.

Mamy nadzieję, że wyspecjalizowana jednostka BWG Climatic w jeszcze skuteczniejszy sposób będzie rozwiązywać Państwa problemy związane z jakością powietrza, a profesjonalne urządzenia Bioclimatic na stałe zagoszczą w Państwa instytucjach, przedsiębiorstwach i domach.

NAPISZ DO NAS
ODPOWIEMY
NA TWOJE PYTANIA

  JESTEŚ INSTALATOREM, DYSTRYBUTOREM?
  PODEJMIJ WSPÓPRACĘ

  Infolinia
  +48 32 447 10 20

  Serwis
  +48 32 447 10 20

  BWG Climatic Sp. z o. o.
  43-211 Piasek, śląskie,
  ul. Katowicka 23
  tel. +48 32 447 10 20
  NIP 6381845268
  biuro@bwgclimatic.pl
  bioclimatic@bioclimatic.pl


  Sebastian Musiolik
  musiolik@intercraft.pl